Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: Source
ro: Sursă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: pixels
ro: pixeli

en: Breakpoint group
ro: Grup de puncte de întrerupere

en: Breakpoint ID
ro: ID-ul punctului de întrerupere
