Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Mobile
sk: Mobil

en: Source
sk: Zdroj

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: pixels
sk: pixelov
