Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Machine name
sl: Strojno ime
