Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Dimensions
sv: Mått

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Source
sv: Källa

en: Controls
sv: Kontroller

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: pixels
sv: pixlar

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Breakpoint group
sv: Brytpunktsgrupp
