Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Source
te: మూలం
