Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Source
tr: Kaynak

en: Controls
tr: Denetimler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Machine name
tr: Makine adı

en: pixels
tr: piksel

en: Breakpoint group
tr: Kesme noktası grubu

en: Breakpoint ID
tr: Kesme noktası kimliği

en: Muted
tr: Sessiz

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster
