Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Source
ug: مەنبە

en: Controls
ug: كونترول

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
