Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں
