Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Source
vi: Nguồn

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Auto
vi: Tự động

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Preload
vi: Nạp trước

en: Tablet
vi: Bảng tính
