Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Remove
ar: إزالة

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: وسائط

en: Loop
ar: حلقة

en: Source
ar: المصدر

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: pixels
ar: بكسلات

en: Breakpoint group
ar: مجموعة نقاط التوقف
