Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
