Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Source
bs: Izvor
