Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Source
cs: Zdroj

en: Controls
cs: Ovládání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: pixels
cs: pixelů

en: Breakpoint group
cs: Skupina breakpointů
