Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu
