Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: Source
fi: Lähde

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: pixels
fi: pikseliä

en: Variant
fi: Muunnos

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä

en: Breakpoint ID
fi: Leikkauskohdan ID
