Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
