Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Dimensions
he: מימדים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Source
he: מקור

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: pixels
he: פיקסלים
