Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Mobile
hu: Mobil

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Source
hu: Forrás

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: pixels
hu: képpont

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Variant
hu: Változat

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: Breakpoint ID
hu: Töréspont azonosító

en: Muted
hu: Némított

en: Weight for @label
hu: @label súlya

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése
