Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
