Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Add
it: Aggiungi

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Loop
it: Iterazione

en: Source
it: Sorgente

en: Controls
it: Controlli

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: pixels
it: pixel

en: Variant
it: Variante

en: Breakpoint group
it: Gruppo di breakpoint
