Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Breakpoint group
lt: Lūžio taškų grupė

en: Muted
lt: Nutildyta

en: Show playback controls
lt: Rodyti atkūrimo valdiklius

en: Plays inline
lt: Paleidžiama eilutėje

en: Plays Inline
lt: Paleidžiama eilutėje
