Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Add
mn: Нэмэх

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
