Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Remove
ms: Buang

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Add
ms: Tambah

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: pixels
ms: piksel
