Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
