Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Source
oc: Font

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: pixels
oc: pixèls

en: Variant
oc: Varianta
