Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Add
ps: زیاتول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Source
ps: سرچينه
