Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add
pt: Adicionar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Source
pt: Fonte

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: pixels
pt: píxeis

en: Breakpoint group
pt: Grupo breakpoint
