Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
