Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Mobile
th: มือถือ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: pixels
th: พิกเซล

en: Breakpoint group
th: กลุ่มเบรกพอยต์

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
