Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Alignment
fa: تراز

en: About
fa: درباره
