Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Alignment
is: Jöfnun

en: About
is: Um
