Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: About
lt: Apie

en: Automatic width
lt: Automatinis plotis
