Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
