Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Alignment
et: Joondus

en: About
et: Programmist

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.

en: Automatic width
et: Automaatne laius

en: The width of each column will be calculated automatically based on the number of columns provided. If additional classes are entered or a theme injects classes based on a grid system, disabling this option may prove beneficial.
et: Iga tulba laius arvutatakse automaatselt tulpade arvu põhjal. Juhul, kui on lisatud klasse või kui teema lisab omalt poolt joonestiku süsteemil põhinevaid klasse, siis võib selle valiku välja lülitamine kasulikuks osutada.

en: Default column classes
et: Vaikimisi veeru klassid

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisa väljundis tulpadele views mooduli vaikimisi klassid nagu näiteks views-col, col-1 ja clearfix. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: Custom column class
et: Kohandatud veeru klass

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga veeru jaoks. Eralda tühikuga.

en: Default row classes
et: Vaikimisi rea klassid

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
et: Lisab väljundis ridadele views mooduli vaikimisi klassid nagu näiteks views-row, row-1 ja clearfix. Seda kasutades saab CSS koodi lisamise keerukamaks tegemise arvelt kiirelt vähendada vaate poolt vaikimisi loodud märgistust.

en: Custom row class
et: Kohandatud rea klass

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga rea jaoks. Eralda tühikuga.
