Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Alignment
lv: Novietojums

en: About
lv: Par

en: Responsive Grid
lv: Responsīvs Režģis

en: Displays rows in a responsive grid.
lv: Attēlo rindas responsīvā režģī.
