Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: About
sk: Informácie o
