Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
vi: Gióng ngang, sẽ đặt các mục bắt đầu từ trái, bên trên qua phải. Gióng dọc, sẽ đặt các mục từ trái bên trên xuống dưới.
