Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Login
el: Είσοδος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Query
el: Ερώτημα

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
