Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Login
he: כניסה

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Query
he: שאילתה
