Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Email:
hi: ईमेल:
