Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Email:
lv: Epasts:

en: Query
lv: Vaicājums
