Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.11) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: API Key
lt: API raktas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Query
lt: Užklausa
