Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.11) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Login
nl: Inloggen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen
