Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.12) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
