Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.13) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Phone
cy: ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
