Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.13) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Query
eu: Kontsulta
