Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.13) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Login
tr: Giriş

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Phone
tr: Telefon

en: Query
tr: Sorgu

en: Drupal Version
tr: Drupal Sürümü
