Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Phone
sk: Telefón

en: Query
sk: Dotaz

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Customer ID
sk: ID zákazníka
