Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Login
sv: Logga in

en: Settings
sv: Inställningar

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Query
sv: Databasfråga
