Drupal REST & JSON API Authentication (2.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
